Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Filtr do wody Water Purifier

Filtr do wody Marki Philipiak Milano to domowa stacja uzdatniania i oczyszczania wody. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenie posiadające 3-stopniowy system oczyszczania, sterylizacji i możliwość podgrzewania wody do temperatury idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania mleka dla dzieci. Wbudowane filtry skutecznie usuwają z wody osad, rdzę, pozostałości chloru oraz niektóre związki organiczne. Urządzenie skutecznie przechwytuje z wody metale ciężkie, bakterie, pozostałości pestycydów, mikroorganizmy oraz związki organiczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, poprawiając jednocześnie smak wody, eliminuje niepożądane zabarwienie i przykry zapach. Nasze urządzenie zaspokoi także Państwa pragnienie, serwując oczyszczoną wodę w temperaturze pokojowej. Urządzenie posiada czytelny i łatwy w obsłudze panel sterownia. Filtr pasuje do każdej kuchni i będzie źródłem zdrowej i czystej wody w Państwa domu.

Filtr do wody Water Purifier
 
Wielofunkcyjny Blender Storm

Wielofunkcyjny Blender Storm

Wielofunkcyjny Blender Storm Philipiak Milano to bardzo proste, wygodne w obsłudze i niezawodne urządzenie niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji w tym, poza blendowaniem, możliwość gotowania.
Regulacja prędkości pracy, czasu, temperatury i trybu powoduje, że codzienne czynności w kuchni stają się o wiele prostsze.
Dzięki naszemu urządzeniu przygotują Państwo ciepłe i zimne, ale przede wszystkim zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Wolnoobrotowa wyciskarka kuchenna

Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce marki Philipiak Milano przygotujesz zdrowe, smaczne soki z warzyw i owoców.
Pomyśl o korzyściach i radości jakie dają przygotowane w domowym zaciszu soki wypełnione witaminami, mikroelementami, enzymami i przeciwutleniaczami. Soki przygotowane tylko w odpowiedni sposób skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie w diecie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało.
Pijąc świeże soki nie wydajemy pieniędzy na bezwartościowe wysoko słodzone i zawierające duże ilości cukru i konserwantów napoje.
Łatwość użytkowania, cisza podczas pracy, oszczędność energii i łatwe mycie to kolejne zalety urządzenia.

Wolnoobrotowa wyciskarka kuchenna
 

Płyta indukcyjna

Perfekcja i elegancja, które idą ze sobą w parze. Płyta wykorzystuje indukcyjną technologię przekazywania ciepła, która polega na wytworzeniu przepływu energii elektromagnetycznej przez naczynie. Jest efektywna i ekologiczna. Wydajność kuchenki indukcyjnej to 98%, kuchenki gazowej tylko 40%. Oznacza to oszczędność czasu i energii. Minimalna utrata ciepła wiąże się z maksymalną skutecznością procesu gotowania.
Nasza kuchenka jest wygodna w użyciu i bezpieczna - nie stwarza ryzyka poparzenia. Dzięki niewielkiej wadze można zabrać ją na działkę lub w podróż. Doskonale działa ze wszystkimi naczyniami Philipiak Milano i pozwala w pełni wykorzystać ich walory.

Cookover S500

Cookover S500

Jeden kompaktowy Cookover umożliwia nam gotowanie, duszenie, pieczenie, smażenie, przygotowywania dań na parze, posiłków dla dzieci, domowego chleba czy ciasta.
Połączenie indukcyjnego elementu grzewczego i wysokiego ciśnienia zapewnia przygotowanie potrawy w możliwie krótkim czasie przy zachowaniu korzystnych dla zdrowia właściwości i intensywnego smaku.

 
Vibmop Philipiak D3

Vibmop Philipiak D3

Vibmop marki Philipiak Milano to nowoczesny, bezprzewodowy mop wibracyjny z funkcją zraszania, który sprawi, że sprzątanie stanie się proste i wygodne.
Wystarczy napełnić zbiornik wodą używając miarki. Do wody można dodać odpowiedni środek czyszczący. Po włączeniu urządzenia, podkładki zaczynają pracę, starannie czyszcząc każdy rodzaj powierzchni: płytki, drewno, panele, marmur i inne.
Vibmop to połączenie nowoczesnej technologii oraz funkcji użytkowych z nowoczesnym designem.

 

Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy to bardzo wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże utrzymać czystość w naszym domu.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z łatwością dostanie się w najtrudniej dostępne miejsca. Odkurzacz jest lekki i usuwa bród z różnych powierzchni.
Od dzisiaj sprzątanie to wraz z Vibmopem i parownicą prawdziwa przyjemność.

Odkurzacz pionowy
 

Parownica

Parownica to ekologiczne urządzenie, dzięki któremu za pomocą gorącej pary można bez używania detergentów czyścić i dezynfekować różnego rodzaju powierzchnie i materiały.
Zalecane powierzchnie do czyszczenia: podłogi i ściany z płytek ceramicznych lub granitu, podłogi z drewna (o ile są odpowiednio zaimpregnowane), podłogi z tworzywa sztucznego, dywany z bawełny i wełny, okna i ramy okienne, meble, kominki, zasłony z bawełny, armatura łazienkowa: wanna, umywalka, prysznic, toaleta.

 

Filtr powietrza KJ350F

Domowa stacja oczyszczania powietrza. Nowoczesne urządzenie, które pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat, usuwając z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby, a także dym i pyłki.
Doskonale służy alergikom i osobom podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwalcza z powodzeniem nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra węglowego i dodatkowo ma możliwość dezynfekowania pomieszczenia za pomocą aktywnego tlenu oraz lampy UV.
Nowość stanowi funkcja nawilżania powietrza. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, posiada duży i czytelny panel sterowania LCD w języku polskim oraz skuteczną blokadę przed dziećmi.
Od dzisiaj możemy oddychać już czystym powietrzem w swoim domu.

Filtr powietrza Philipiak KJ200F

Filtr powietrza Philipiak KJ200F

Niewielki, podręczny filtr oczyszcza powietrze w pomieszczeniu zwiększając komfort oddychania. Urządzenie usuwa wszelkie rodzaje pyłów lub dymów, np. tytoniowy lub ze smażenia, które są szkodliwe dla zdrowia.
Zamontowany w urządzeniu system filtrów skutecznie eliminuje te czynniki, rozwiązując tym samym problem zanieczyszczenia lokalnego środowiska domu lub biura.