Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Robot sprzątający - odkurzacz samobieżny - Philipiak LSB2

PRECYZYJNE I INTELIGENTNE urządzenie, które odkurza i mopuje różnego rodzaju powierzchnie; dywany z krótkim włosiem, wykładziny, podłogi drewniane, podłogi kamienne, panele, gres.
NOWOCZESNY I SKUTECZNY za sprawą odpowiednio wysokiej mocy ssącej z powodzeniem posprząta cały dom planując dokładnie pracę.
SKANUJE POWIERZCHNIĘ POMIESZCZEŃ, dzięki czemu poznaje przestrzeń i dokładnie sprząta nawet najbardziej niedostępne miejsca.
USUWA PYŁ, KURZ I SIERŚĆ czyli wszystko to z czym spotykamy się każdego dnia na naszych podłogach i wykładzinach.
BEZPIECZNY DLA ALERGIKÓW, ponieważ dokładnie odkurza usuwając alergeny, wyposażony jest w wysokiej jakości filtry w tym HEPA.
Dzięki funkcji KOMUNIKATORA GŁOSOWEGO urządzenie informuje nas o każdym etapie pracy.

Robot sprzątający - odkurzacz samobieżny - Philipiak LSB2
 
Filtr do wody Water Purifier

Filtr do wody Water Purifier

Filtr do wody Marki Philipiak Milano to domowa stacja uzdatniania i oczyszczania wody. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenie posiadające 3-stopniowy system oczyszczania, sterylizacji i możliwość podgrzewania wody do temperatury idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania mleka dla dzieci. Wbudowane filtry skutecznie usuwają z wody osad, rdzę, pozostałości chloru oraz niektóre związki organiczne. Urządzenie skutecznie przechwytuje z wody metale ciężkie, bakterie, pozostałości pestycydów, mikroorganizmy oraz związki organiczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, poprawiając jednocześnie smak wody, eliminuje niepożądane zabarwienie i przykry zapach. Nasze urządzenie zaspokoi także Państwa pragnienie, serwując oczyszczoną wodę w temperaturze pokojowej. Urządzenie posiada czytelny i łatwy w obsłudze panel sterownia. Filtr pasuje do każdej kuchni i będzie źródłem zdrowej i czystej wody w Państwa domu.

 

Wielofunkcyjny Blender Storm II

Wielofunkcyjny Blender Storm Philipiak Milano to bardzo proste, wygodne w obsłudze i niezawodne urządzenie niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni. Urządzenie posiada wiele przydatnych funkcji w tym, poza blendowaniem, możliwość gotowania.
Regulacja prędkości pracy, czasu, temperatury i trybu powoduje, że codzienne czynności w kuchni stają się o wiele prostsze.
Dzięki naszemu urządzeniu przygotują Państwo ciepłe i zimne, ale przede wszystkim zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Wielofunkcyjny Blender Storm
Wolnoobrotowa wyciskarka kuchenna

Wolnoobrotowa wyciskarka kuchenna

Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce marki Philipiak Milano przygotujesz zdrowe, smaczne soki z warzyw i owoców.
Pomyśl o korzyściach i radości jakie dają przygotowane w domowym zaciszu soki wypełnione witaminami, mikroelementami, enzymami i przeciwutleniaczami. Soki przygotowane tylko w odpowiedni sposób skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie w diecie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało.
Pijąc świeże soki nie wydajemy pieniędzy na bezwartościowe wysoko słodzone i zawierające duże ilości cukru i konserwantów napoje.
Łatwość użytkowania, cisza podczas pracy, oszczędność energii i łatwe mycie to kolejne zalety urządzenia.

 

Vibmop Philipiak D3

Vibmop marki Philipiak Milano to nowoczesny, bezprzewodowy mop wibracyjny z funkcją zraszania, który sprawi, że sprzątanie stanie się proste i wygodne.
Wystarczy napełnić zbiornik wodą używając miarki. Do wody można dodać odpowiedni środek czyszczący. Po włączeniu urządzenia, podkładki zaczynają pracę, starannie czyszcząc każdy rodzaj powierzchni: płytki, drewno, panele, marmur i inne.
Vibmop to połączenie nowoczesnej technologii oraz funkcji użytkowych z nowoczesnym designem.

Vibmop Philipiak D3
 
Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy

Odkurzacz pionowy to bardzo wygodne i łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże utrzymać czystość w naszym domu.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z łatwością dostanie się w najtrudniej dostępne miejsca. Odkurzacz jest lekki i usuwa bród z różnych powierzchni.
Od dzisiaj sprzątanie to wraz z Vibmopem i parownicą prawdziwa przyjemność.

 

Parownica

Parownica to ekologiczne urządzenie, dzięki któremu za pomocą gorącej pary można bez używania detergentów czyścić i dezynfekować różnego rodzaju powierzchnie i materiały.
Zalecane powierzchnie do czyszczenia: podłogi i ściany z płytek ceramicznych lub granitu, podłogi z drewna (o ile są odpowiednio zaimpregnowane), podłogi z tworzywa sztucznego, dywany z bawełny i wełny, okna i ramy okienne, meble, kominki, zasłony z bawełny, armatura łazienkowa: wanna, umywalka, prysznic, toaleta.

 

Filtr powietrza KJ350F

Domowa stacja oczyszczania powietrza. Nowoczesne urządzenie, które pozwala utrzymać w domu korzystny mikroklimat, usuwając z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie, grzyby, a także dym i pyłki.
Doskonale służy alergikom i osobom podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach. Zwalcza z powodzeniem nieprzyjemne zapachy za pomocą filtra węglowego i dodatkowo ma możliwość dezynfekowania pomieszczenia za pomocą aktywnego tlenu oraz lampy UV.
Nowość stanowi funkcja nawilżania powietrza. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, posiada duży i czytelny panel sterowania LCD w języku polskim oraz skuteczną blokadę przed dziećmi.
Od dzisiaj możemy oddychać już czystym powietrzem w swoim domu.

Filtr powietrza Philipiak KJ200F

Niewielki, podręczny filtr oczyszcza powietrze w pomieszczeniu zwiększając komfort oddychania. Urządzenie usuwa wszelkie rodzaje pyłów lub dymów, np. tytoniowy lub ze smażenia, które są szkodliwe dla zdrowia.
Zamontowany w urządzeniu system filtrów skutecznie eliminuje te czynniki, rozwiązując tym samym problem zanieczyszczenia lokalnego środowiska domu lub biura.

Filtr powietrza Philipiak KJ200F