about-philipiak-pots-1.png about-philipiak-pots-2.png

Philipiak Milano

Sięgająca 1947 roku historia produkcji naczyń kuchennych przez włoską rodzinę Garavagliów to niezwykły przykład podnoszenia codziennych czynności do rangi sztuki. Od 1967 roku jest to również opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością. Wtedy właśnie powstała nowa fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości produkty. Do dziś każde naczynie trafiające do rąk naszych klientów pochodzi z fabryki położonej na przedmieściach Mediolanu.

Philipiak Milano

Międzynarodowa marka Philipiak Milano narodziła się w 2001 roku jako owoc niezwykle udanej współpracy rodziny Garavagliów z polskimi partnerami biznesowymi. Zainspirowany swoim doświadczeniem współwłaściciel firmy Fulvio Garavaglia postanowił nadać jej polsko brzmiącą nazwę i uczynić Polaka współwłaścicielem. Od tego momentu marka Philipiak Milano stała się synonimem luksusu i najwyższej jakości życia w Europie i w Ameryce.

Dystrybucja na świecie

Grupa Philipiak jest pochodzącym z Lombardii producentem wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych ze stali szlachetnej. W naszej ofercie znajdują się również zestawy eleganckich sztućców, gustowne komplety porcelany, profesjonalne noże kute i ceramiczne oraz niezbędne w kuchni urządzenia elektryczne.

Tym, co wyróżnia ofertę grupy Philipiak, jest sposób budowania i kultywowania relacji z klientem. Jesteśmy firmą, która zdecydowała się wyjść zza sklepowej lady. Nasi dystrybutorzy przeprowadzają rocznie około 10 tysięcy spotkań i prezentacji. Do tej pory zyskaliśmy ponad ćwierć miliona zadowolonych i lojalnych posiadaczy naszych produktów. Czyni to nas niekwestionowanym liderem na europejskim rynku ekskluzywnych naczyń kuchennych.

O grupie Philipiak

Grupa Philipiak dysponuje obecnie dwiema fabrykami zlokalizowanymi w Mediolanie oraz siecią centrów dystrybucyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Łącznie zatrudniamy około 2 tysięcy osób.