Noże i sztućce

Wybór profesjonalistów. Pieczołowicie wykonane, perfekcyjnie wyważone i trwałe noże Philipiak Milano to funkcjonalność ujęta w szlachetnym materiale. Zaopatrzone są w ostrzałkę obsypaną diamentowym pyłem i efektowny stojak.

Noże

Noże stalowe

Noże kute z wysokiej jakości stali szlachetnej. Są wyjątkowo ostre i gładkie. Nie wymagają częstego ostrzenia. Posiadają profilowane, ergonomiczne uchwyty.

Noże stalowe
Noże Philipiak Milano

Noże Philipiak Milano

Ostre, trwałe i oryginalne noże w nowoczesnym stojaku. Włoski design łączy funkcjonalność oraz szlachetne materiały: stal, szkło i drewno. Ergonomiczne uchwyty zapewniają wygodę i bezpieczeństwo. Wysokiej jakości stal jest odporna na uszkodzenia i ułatwia utrzymanie ostrza w czystości.

Noże ceramiczne

Noże ceramiczne są bardzo ostre i trwałe. Nie odbarwiają się, są bardzo łatwe w czyszczeniu. Są idealne do krojenia owoców, warzyw i mięsa bez kości. Ergonomiczne rączki zapewniają mocny i pewny uchwyt.

Noże ceramiczne

Komplet sztućców Philipiak Milano

Uzupełnij doznania smakowe o walory estetyczne. Doskonała ergonomia, ponadczasowe wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały i wykonanie. Zestaw sztućców ze stali szlachetnej dla 6 lub 12 osób. Zestaw zawiera opakowanie do przechowywania.

Komplet sztućców Philipiak Milano