Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Wielofunkcjonalna wyciskarka kuchenna

Jedno urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości. Doskonałe do wyciskania soków, krojenia owoców i warzyw, wyrobu makaronu, mielenia mięsa, szatkowania, przecierania. Pozwala na samodzielne przygotowanie świeżych soków i potraw. Używając wyciskarki Philipiak Milano można w prosty sposób sprawić, że przyrządzanie dania będą świeże, pełne wartości odżywczych i niezrównane w smaku.
Wyciskarka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czerwonej.

Multicooker
 


Filtr powietrza Air Purifier.

Przenośne urządzenie, które pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3. Filtr usuwa z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby a także dym i pyłki. Zwalcza nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze aktywnym tlenem. Jest to metoda stosowana np. w dużych sieciowych hotelach do dezynfekcji pokoi. Proste w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterowania LCD. Posiada blokadę przed dziećmi.
Multicooker

Cookover S500

Wielofunkcyjne i nowoczesne urządzenie. Jeden kompaktowy Cookover umożliwia nam gotowanie, duszenie, pieczenie, smażenie, przygotowywania dań na parze, posiłków dla dzieci, domowego chleba czy ciasta. Dzięki indukcyjnemu elementowi grzewczemu możliwe jest szybkie i równomierne ogrzewanie całej powierzchni naczynia wewnętrznego. Cztery niezależne strefy grzewcze działają kompatybilnie z wybranym programem. Temperatura i ciśnienie wewnątrz urządzenia regulowane są automatycznie dzięki elektromagnetycznemu zaworowi, który odprowadza parę. Połączenie indukcyjnego elementu grzewczego i wysokiego ciśnienia zapewnia przygotowanie potrawy w możliwie krótkim czasie przy zachowaniu korzystnych dla zdrowia właściwości i intensywnego smaku.

Płyty indukcyjne

Perfekcja i elegancja, które idą ze sobą w parze. Płyty wykorzystują indukcyjną technologię przekazywania ciepła, która polega na wytworzeniu przepływu energii elektromagnetycznej przez naczynie. Są efektywne i ekologiczne. Wydajność kuchenki indukcyjnej to 98%, kuchenki gazowej tylko 40%. Oznacza to oszczędność czasu i energii. Minimalna utrata ciepła wiąże się z maksymalną skutecznością procesu gotowania.
Nasze kuchenki są wygodne w użyciu i bezpieczne - nie stwarzają ryzyka poparzenia. Dzięki niewielkiej wadze można zabrać je na działkę lub w podróż.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje kuchenek: jednopalnikową oraz dwupalnikową. Doskonale działają ze wszystkimi naczyniami Philipiak Milano i pozwalają w pełni wykorzystać ich walory.