Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Filtr do wody Water Purifier

Filtr do wody Marki Philipiak Milano to domowa stacja uzdatniania i oczyszczania wody. Nowoczesne i funkcjonalne urządzenie posiadające 3-stopniowy system oczyszczania, sterylizacji i możliwość podgrzewania wody do temperatury idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz przygotowywania mleka dla dzieci. Wbudowane filtry skutecznie usuwają z wody osad, rdzę, pozostałości chloru oraz niektóre związki organiczne. Urządzenie skutecznie przechwytuje z wody metale ciężkie, bakterie, pozostałości pestycydów, mikroorganizmy oraz związki organiczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia, poprawiając jednocześnie smak wody, eliminuje niepożądane zabarwienie i przykry zapach. Nasze urządzenie zaspokoi także Państwa pragnienie, serwując oczyszczoną wodę w temperaturze pokojowej. Urządzenie posiada czytelny i łatwy w obsłudze panel sterownia. Filtr pasuje do każdej kuchni i będzie źródłem zdrowej i czystej wody w Państwa domu.

Filtr do wody Water Purifier
 


Filtr powietrza Air Purifier.

Przenośne urządzenie, które pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3. Filtr usuwa z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby a także dym i pyłki. Zwalcza nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze aktywnym tlenem. Jest to metoda stosowana np. w dużych sieciowych hotelach do dezynfekcji pokoi. Proste w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterowania LCD. Posiada blokadę przed dziećmi.
Wolnoobrotowa wyciskarka kuchenna

Dzięki wolnoobrotowej wyciskarce marki Philipiak Milano przygotujesz zdrowe, smaczne soki z warzyw i owoców.
Pomyśl o korzyściach i radości jakie dają przygotowane w domowym zaciszu soki wypełnione witaminami, mikroelementami, enzymami i przeciwutleniaczami. Soki przygotowane tylko w odpowiedni sposób skutecznie zastępują dzienne zapotrzebowanie w diecie na warzywa i owoce, których często spożywamy za mało.
Pijąc świeże soki nie wydajemy pieniędzy na bezwartościowe wysoko słodzone i zawierające duże ilości cukru i konserwantów napoje.
Łatwość użytkowania, cisza podczas pracy, oszczędność energii i łatwe mycie to kolejne zalety urządzenia.

Multicooker
 

Płyty indukcyjne

Perfekcja i elegancja, które idą ze sobą w parze. Płyty wykorzystują indukcyjną technologię przekazywania ciepła, która polega na wytworzeniu przepływu energii elektromagnetycznej przez naczynie. Są efektywne i ekologiczne. Wydajność kuchenki indukcyjnej to 98%, kuchenki gazowej tylko 40%. Oznacza to oszczędność czasu i energii. Minimalna utrata ciepła wiąże się z maksymalną skutecznością procesu gotowania.
Nasze kuchenki są wygodne w użyciu i bezpieczne - nie stwarzają ryzyka poparzenia. Dzięki niewielkiej wadze można zabrać je na działkę lub w podróż.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje kuchenek: jednopalnikową oraz dwupalnikową. Doskonale działają ze wszystkimi naczyniami Philipiak Milano i pozwalają w pełni wykorzystać ich walory.

Storm Blender Philipiak Milano High Speed

Storm Blender Philipiak Milano High Speed

Wysokiej jakości urządzenie o dużej mocy posiadający wiele przydatnych funkcji dzięki, którym można szybko i sprawnie przygotować smaczne i zdrowe napije oraz posiłki.
W tym urządzeniu można przygotowywać koktajle, smoothie, soki, gotować na parze, gotować zupy i kruszyć lód.