Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Wielofunkcjonalna wyciskarka kuchenna

Jedno urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości. Doskonałe do wyciskania soków, krojenia owoców i warzyw, wyrobu makaronu, mielenia mięsa, szatkowania, przecierania. Pozwala na samodzielne przygotowanie świeżych soków i potraw. Używając wyciskarki Philipiak Milano można w prosty sposób sprawić, że przyrządzanie dania będą świeże, pełne wartości odżywczych i niezrównane w smaku.
Wyciskarka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czerwonej.

Multicooker
 


Filtr powietrza Air Purifier.

Przenośne urządzenie, które pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3. Filtr usuwa z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby a także dym i pyłki. Zwalcza nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze aktywnym tlenem. Jest to metoda stosowana np. w dużych sieciowych hotelach do dezynfekcji pokoi. Proste w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterowania LCD. Posiada blokadę przed dziećmi.
Multicooker

Multicooker

Nowoczesne i wielofunkcyjne urzadzenie, które pozwala na przygotowanie dań godnych szefa kuchni. Dzięki bogactwu programów i sztucznej inteligencji, multicooker umożliwia gotowanie, duszenie, pieczenie, smażenie, przygotowywanie dań na parze, przyrządzanie domowego chleba, ciasta.
Jest bezpieczny i prosty w użyciu. 14 programów gotowania umożliwia dokładnie dostosowanie funkcjonalności do potrzeb. Opracowane przez włoskiego szefa kuchni stałe funkcje sprawiają, że jeden przycisk poprowadzi użytkownika przez proces gotowania krok po kroku, aż do uzyskania wybranej potrawy, dopracowanej w każdym szczególe.

Płyty indukcyjne

Perfekcja i elegancja, które idą ze sobą w parze. Płyty wykorzystują indukcyjną technologię przekazywania ciepła, która polega na wytworzeniu przepływu energii elektromagnetycznej przez naczynie. Są efektywne i ekologiczne. Wydajność kuchenki indukcyjnej to 98%, kuchenki gazowej tylko 40%. Oznacza to oszczędność czasu i energii. Minimalna utrata ciepła wiąże się z maksymalną skutecznością procesu gotowania.
Nasze kuchenki są wygodne w użyciu i bezpieczne - nie stwarzają ryzyka poparzenia. Dzięki niewielkiej wadze można zabrać je na działkę lub w podróż.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje kuchenek: jednopalnikową oraz dwupalnikową. Doskonale działają ze wszystkimi naczyniami Philipiak Milano i pozwalają w pełni wykorzystać ich walory.