Urządzenia elektryczne

Urządzenia elektryczne

Ofertę Philipiak Milano wzbogaciliśmy o produkty elektryczne.

Elegancko zaprojektowane i dopracowane w każdym szczególe, ułatwiają wprowadzanie w życie najważniejszych wartości, które reprezentuje marka Philipiak Milano. Innowacyjne i proste w użyciu, przyczynią się do polepszenia jakości życia. Są doskonałym uzupełnieniem dla naszych naczyń.

 

Wielofunkcjonalna wyciskarka kuchenna

Jedno urządzenie, które daje bardzo wiele możliwości. Doskonałe do wyciskania soków, krojenia owoców i warzyw, wyrobu makaronu, mielenia mięsa, szatkowania, przecierania. Pozwala na samodzielne przygotowanie świeżych soków i potraw. Używając wyciskarki Philipiak Milano można w prosty sposób sprawić, że przyrządzanie dania będą świeże, pełne wartości odżywczych i niezrównane w smaku.
Wyciskarka występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i czerwonej.

Multicooker
 


Filtr powietrza Air Purifier.

Przenośne urządzenie, które pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3. Filtr usuwa z powietrza bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby a także dym i pyłki. Zwalcza nieprzyjemne zapachy i oczyszcza powietrze aktywnym tlenem. Jest to metoda stosowana np. w dużych sieciowych hotelach do dezynfekcji pokoi. Proste w obsłudze dzięki dotykowemu panelowi sterowania LCD. Posiada blokadę przed dziećmi.
Płyty indukcyjne

Perfekcja i elegancja, które idą ze sobą w parze. Płyty wykorzystują indukcyjną technologię przekazywania ciepła, która polega na wytworzeniu przepływu energii elektromagnetycznej przez naczynie. Są efektywne i ekologiczne. Wydajność kuchenki indukcyjnej to 98%, kuchenki gazowej tylko 40%. Oznacza to oszczędność czasu i energii. Minimalna utrata ciepła wiąże się z maksymalną skutecznością procesu gotowania.
Nasze kuchenki są wygodne w użyciu i bezpieczne - nie stwarzają ryzyka poparzenia. Dzięki niewielkiej wadze można zabrać je na działkę lub w podróż.
W ofercie posiadamy dwa rodzaje kuchenek: jednopalnikową oraz dwupalnikową. Doskonale działają ze wszystkimi naczyniami Philipiak Milano i pozwalają w pełni wykorzystać ich walory.

Storm Blender Philipiak Milano High Speed

Storm Blender Philipiak Milano High Speed

Wysokiej jakości urządzenie o dużej mocy posiadający wiele przydatnych funkcji dzięki, którym można szybko i sprawnie przygotować smaczne i zdrowe napije oraz posiłki.
W tym urządzeniu można przygotowywać koktajle, smoothie, soki, gotować na parze, gotować zupy i kruszyć lód.